Se alle oppføringer i Stranda
Boligselskap•Stranda

SAMEIGET RÅDHUSGATA 7

Registrert oppføring i Stranda.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Stranda

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIGET RÅDHUSGATA 7. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Stranda

Om SAMEIGET RÅDHUSGATA 7

SAMEIGET RÅDHUSGATA 7 er registrert i Stranda.

Org.nr
926165267
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIGET RÅDHUSGATA 7 – sameie i Stranda
Bilder fra SAMEIGET RÅDHUSGATA 7 – sameie i Stranda
Fakta

Om SAMEIGET RÅDHUSGATA 7

  • Aktiv og registrert virksomhet i Stranda
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 926165267
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIGET RÅDHUSGATA 7

c/o Sverre Hjelle 6200 Stranda

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIGET RÅDHUSGATA 7

Sameier i Stranda utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIGET RÅDHUSGATA 7. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIGET RÅDHUSGATA 7 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.