Se alle oppføringer i Stranda
Boligselskap•Stranda

BANKGATA 16

Registrert oppføring i Stranda.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Stranda

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet BANKGATA 16. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Stranda

Om BANKGATA 16

BANKGATA 16 er registrert i Stranda.

Org.nr
934769775
Næring
Utleie og drift av egne boliger
BANKGATA 16 – sameie i Stranda
Bilder fra BANKGATA 16 – sameie i Stranda
Fakta

Om BANKGATA 16

  • Aktiv og registrert virksomhet i Stranda
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 934769775
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

BANKGATA 16

Bankgata 16 6200 Stranda

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om BANKGATA 16

Sameier i Stranda utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant BANKGATA 16. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av BANKGATA 16 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.