Se alle oppføringer i Malm
Boligselskap•Malm

SAMEIET LIA PANORAMA

Registrert oppføring i Malm.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Malm

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET LIA PANORAMA. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Malm

Om SAMEIET LIA PANORAMA

SAMEIET LIA PANORAMA er registrert i Malm.

Org.nr
916753144
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET LIA PANORAMA – sameie i Malm
Bilder fra SAMEIET LIA PANORAMA – sameie i Malm
Fakta

Om SAMEIET LIA PANORAMA

  • Aktiv og registrert virksomhet i Malm
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 916753144
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET LIA PANORAMA

Øvre Skogsveg 7790 Malm

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET LIA PANORAMA

Sameier i Malm utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET LIA PANORAMA. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET LIA PANORAMA og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.