Se alle oppføringer i Malm
Boligselskap•Malm

BOLIGSAMEIET NERSANNA

Registrert oppføring i Malm.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Malm

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet BOLIGSAMEIET NERSANNA. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Malm

Om BOLIGSAMEIET NERSANNA

BOLIGSAMEIET NERSANNA er registrert i Malm.

Org.nr
982674166
Næring
Utleie og drift av egne boliger
BOLIGSAMEIET NERSANNA – sameie i Malm
Bilder fra BOLIGSAMEIET NERSANNA – sameie i Malm
Fakta

Om BOLIGSAMEIET NERSANNA

  • Aktiv og registrert virksomhet i Malm
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 982674166
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

BOLIGSAMEIET NERSANNA

c/o Harry Skar 7790 Malm

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om BOLIGSAMEIET NERSANNA

Sameier i Malm utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant BOLIGSAMEIET NERSANNA. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av BOLIGSAMEIET NERSANNA og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.