Se alle oppføringer i Vossestrand
Boligselskap•Vossestrand

SAMEIET KLYPETUNET FK15

Registrert oppføring i Vossestrand.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Vossestrand

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET KLYPETUNET FK15. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Vossestrand

Om SAMEIET KLYPETUNET FK15

SAMEIET KLYPETUNET FK15 er registrert i Vossestrand.

Org.nr
921865147
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET KLYPETUNET FK15 – sameie i Vossestrand
Bilder fra SAMEIET KLYPETUNET FK15 – sameie i Vossestrand
Fakta

Om SAMEIET KLYPETUNET FK15

  • Aktiv og registrert virksomhet i Vossestrand
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 921865147
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET KLYPETUNET FK15

Feissgrovvegen 84 5713 Vossestrand

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET KLYPETUNET FK15

Sameier i Vossestrand utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET KLYPETUNET FK15. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET KLYPETUNET FK15 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.