Se alle oppføringer i Verdal
Boligselskap•Verdal

SAMEIET STRAUMEN SERVICEBYGG

Registrert oppføring i Verdal.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Verdal

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET STRAUMEN SERVICEBYGG. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Verdal

Om SAMEIET STRAUMEN SERVICEBYGG

SAMEIET STRAUMEN SERVICEBYGG er registrert i Verdal.

Org.nr
917403945
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET STRAUMEN SERVICEBYGG – sameie i Verdal
Bilder fra SAMEIET STRAUMEN SERVICEBYGG – sameie i Verdal
Fakta

Om SAMEIET STRAUMEN SERVICEBYGG

  • Aktiv og registrert virksomhet i Verdal
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 917403945
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET STRAUMEN SERVICEBYGG

Vektargata 3A 7650 Verdal

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET STRAUMEN SERVICEBYGG

Sameier i Verdal utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET STRAUMEN SERVICEBYGG. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET STRAUMEN SERVICEBYGG og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.