Se alle oppføringer i Vassenden
Boligselskap•Vassenden

INDRE ÅRSETH SAMEIGE

Registrert oppføring i Vassenden.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Vassenden

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet INDRE ÅRSETH SAMEIGE. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Vassenden

Om INDRE ÅRSETH SAMEIGE

INDRE ÅRSETH SAMEIGE er registrert i Vassenden.

Org.nr
925776025
Næring
Utleie og drift av egne boliger
INDRE ÅRSETH SAMEIGE – sameie i Vassenden
Bilder fra INDRE ÅRSETH SAMEIGE – sameie i Vassenden
Fakta

Om INDRE ÅRSETH SAMEIGE

  • Aktiv og registrert virksomhet i Vassenden
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 925776025
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

INDRE ÅRSETH SAMEIGE

c/o Henrik Ripe Lemoen 6847 Vassenden

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om INDRE ÅRSETH SAMEIGE

Sameier i Vassenden utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant INDRE ÅRSETH SAMEIGE. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av INDRE ÅRSETH SAMEIGE og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.