Se alle oppføringer i Ulsteinvik
Boligselskap•Ulsteinvik

SAUNES OSEN SAMEIE

Registrert oppføring i Ulsteinvik.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Ulsteinvik

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAUNES OSEN SAMEIE. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Ulsteinvik

Om SAUNES OSEN SAMEIE

SAUNES OSEN SAMEIE er registrert i Ulsteinvik.

Org.nr
931023640
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAUNES OSEN SAMEIE – sameie i Ulsteinvik
Bilder fra SAUNES OSEN SAMEIE – sameie i Ulsteinvik
Fakta

Om SAUNES OSEN SAMEIE

  • Aktiv og registrert virksomhet i Ulsteinvik
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 931023640
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAUNES OSEN SAMEIE

c/o Astrid Holm Brudevoll 6065 Ulsteinvik

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAUNES OSEN SAMEIE

Sameier i Ulsteinvik utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAUNES OSEN SAMEIE. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAUNES OSEN SAMEIE og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.