Se alle oppføringer i Tustna
Boligselskap•Tustna

SAMEIET RINGHOLMEN RORBUER 1

Registrert oppføring i Tustna.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Tustna

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET RINGHOLMEN RORBUER 1. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Tustna

Om SAMEIET RINGHOLMEN RORBUER 1

SAMEIET RINGHOLMEN RORBUER 1 er registrert i Tustna.

Org.nr
997494695
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET RINGHOLMEN RORBUER 1 – sameie i Tustna
Bilder fra SAMEIET RINGHOLMEN RORBUER 1 – sameie i Tustna
Fakta

Om SAMEIET RINGHOLMEN RORBUER 1

  • Aktiv og registrert virksomhet i Tustna
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 997494695
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET RINGHOLMEN RORBUER 1

c/o Obron Gruppen AS 6590 Tustna

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET RINGHOLMEN RORBUER 1

Sameier i Tustna utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET RINGHOLMEN RORBUER 1. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET RINGHOLMEN RORBUER 1 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.