Se alle oppføringer i Trondheim
Boligselskap•Trondheim

STADSING. DAHLS GATE 61

Registrert oppføring i Trondheim.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Trondheim

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet STADSING. DAHLS GATE 61. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Trondheim

Om STADSING. DAHLS GATE 61

STADSING. DAHLS GATE 61 er registrert i Trondheim.

Org.nr
926552058
Næring
Utleie og drift av egne boliger
STADSING. DAHLS GATE 61 – sameie i Trondheim
Bilder fra STADSING. DAHLS GATE 61 – sameie i Trondheim
Fakta

Om STADSING. DAHLS GATE 61

  • Aktiv og registrert virksomhet i Trondheim
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 926552058
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

STADSING. DAHLS GATE 61

Stadsing Dahls gate 61 7068 Trondheim

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om STADSING. DAHLS GATE 61

Sameier i Trondheim utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant STADSING. DAHLS GATE 61. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av STADSING. DAHLS GATE 61 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.