Se alle oppføringer i Trondheim
Boligselskap•Trondheim

SAMEIET SIRIUSVEIEN TERRASSER

Registrert oppføring i Trondheim.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Trondheim

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET SIRIUSVEIEN TERRASSER. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Trondheim

Om SAMEIET SIRIUSVEIEN TERRASSER

SAMEIET SIRIUSVEIEN TERRASSER er registrert i Trondheim.

Org.nr
890973272
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET SIRIUSVEIEN TERRASSER – sameie i Trondheim
Bilder fra SAMEIET SIRIUSVEIEN TERRASSER – sameie i Trondheim
Fakta

Om SAMEIET SIRIUSVEIEN TERRASSER

  • Aktiv og registrert virksomhet i Trondheim
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 890973272
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET SIRIUSVEIEN TERRASSER

c/o Boligbyggelaget TOBB 7011 Trondheim

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET SIRIUSVEIEN TERRASSER

Sameier i Trondheim utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET SIRIUSVEIEN TERRASSER. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET SIRIUSVEIEN TERRASSER og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.