Se alle oppføringer i Trondheim
Boligselskap•Trondheim

SAMEIET HØILIVEGEN 12

Registrert oppføring i Trondheim.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Trondheim

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET HØILIVEGEN 12. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Trondheim

Om SAMEIET HØILIVEGEN 12

SAMEIET HØILIVEGEN 12 er registrert i Trondheim.

Org.nr
923153047
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET HØILIVEGEN 12 – sameie i Trondheim
Bilder fra SAMEIET HØILIVEGEN 12 – sameie i Trondheim
Fakta

Om SAMEIET HØILIVEGEN 12

  • Aktiv og registrert virksomhet i Trondheim
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 923153047
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET HØILIVEGEN 12

Høilivegen 12 7052 Trondheim

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET HØILIVEGEN 12

Sameier i Trondheim utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET HØILIVEGEN 12. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET HØILIVEGEN 12 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.