Se alle oppføringer i Trondheim
Boligselskap•Trondheim

FILLVÅGVEIEN 12 SAMEIE

Registrert oppføring i Trondheim.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Trondheim

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet FILLVÅGVEIEN 12 SAMEIE. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Trondheim

Om FILLVÅGVEIEN 12 SAMEIE

FILLVÅGVEIEN 12 SAMEIE er registrert i Trondheim.

Org.nr
936024920
Næring
Utleie og drift av egne boliger
FILLVÅGVEIEN 12 SAMEIE – sameie i Trondheim
Bilder fra FILLVÅGVEIEN 12 SAMEIE – sameie i Trondheim
Fakta

Om FILLVÅGVEIEN 12 SAMEIE

  • Aktiv og registrert virksomhet i Trondheim
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 936024920
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

FILLVÅGVEIEN 12 SAMEIE

c/o Kjeldsberg Boligforvaltning AS 7037 Trondheim

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om FILLVÅGVEIEN 12 SAMEIE

Sameier i Trondheim utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant FILLVÅGVEIEN 12 SAMEIE. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av FILLVÅGVEIEN 12 SAMEIE og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.