Se alle oppføringer i Tromsø
Boligselskap•Tromsø

SAMEIET CONRAD HOLMBOES VEG 11

Registrert oppføring i Tromsø.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Tromsø

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET CONRAD HOLMBOES VEG 11. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Tromsø

Om SAMEIET CONRAD HOLMBOES VEG 11

SAMEIET CONRAD HOLMBOES VEG 11 er registrert i Tromsø.

Org.nr
916503571
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET CONRAD HOLMBOES VEG 11 – sameie i Tromsø
Bilder fra SAMEIET CONRAD HOLMBOES VEG 11 – sameie i Tromsø
Fakta

Om SAMEIET CONRAD HOLMBOES VEG 11

  • Aktiv og registrert virksomhet i Tromsø
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 916503571
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET CONRAD HOLMBOES VEG 11

Conrad Holmboes veg 11 9011 Tromsø

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET CONRAD HOLMBOES VEG 11

Sameier i Tromsø utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET CONRAD HOLMBOES VEG 11. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET CONRAD HOLMBOES VEG 11 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.