Se alle oppføringer i Tromsø
Boligselskap•Tromsø

ØVRE ÅSEN BOLIGSAMEIE

Registrert oppføring i Tromsø.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Tromsø

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet ØVRE ÅSEN BOLIGSAMEIE. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Tromsø

Om ØVRE ÅSEN BOLIGSAMEIE

ØVRE ÅSEN BOLIGSAMEIE er registrert i Tromsø.

Org.nr
927278510
Næring
Utleie og drift av egne boliger
ØVRE ÅSEN BOLIGSAMEIE – sameie i Tromsø
Bilder fra ØVRE ÅSEN BOLIGSAMEIE – sameie i Tromsø
Fakta

Om ØVRE ÅSEN BOLIGSAMEIE

  • Aktiv og registrert virksomhet i Tromsø
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 927278510
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

ØVRE ÅSEN BOLIGSAMEIE

v/ Birte Hansen Nordgård 9008 Tromsø

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om ØVRE ÅSEN BOLIGSAMEIE

Sameier i Tromsø utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant ØVRE ÅSEN BOLIGSAMEIE. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av ØVRE ÅSEN BOLIGSAMEIE og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.