Se alle oppføringer i Tromsø
Boligselskap•Tromsø

LANGSUNDVEGEN 52

Registrert oppføring i Tromsø.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Tromsø

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet LANGSUNDVEGEN 52. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Tromsø

Om LANGSUNDVEGEN 52

LANGSUNDVEGEN 52 er registrert i Tromsø.

Org.nr
926075071
Næring
Utleie og drift av egne boliger
LANGSUNDVEGEN 52 – sameie i Tromsø
Bilder fra LANGSUNDVEGEN 52 – sameie i Tromsø
Fakta

Om LANGSUNDVEGEN 52

  • Aktiv og registrert virksomhet i Tromsø
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 926075071
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

LANGSUNDVEGEN 52

c/o Benjamin Mørk 9010 Tromsø

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om LANGSUNDVEGEN 52

Sameier i Tromsø utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant LANGSUNDVEGEN 52. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av LANGSUNDVEGEN 52 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.