Se alle oppføringer i Tau
Boligselskap•Tau

BOLIGSAMEIET GULLBEKKSTIEN

Registrert oppføring i Tau.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Tau

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet BOLIGSAMEIET GULLBEKKSTIEN. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Tau

Om BOLIGSAMEIET GULLBEKKSTIEN

BOLIGSAMEIET GULLBEKKSTIEN er registrert i Tau.

Org.nr
914102685
Næring
Utleie og drift av egne boliger
BOLIGSAMEIET GULLBEKKSTIEN – sameie i Tau
Bilder fra BOLIGSAMEIET GULLBEKKSTIEN – sameie i Tau
Fakta

Om BOLIGSAMEIET GULLBEKKSTIEN

  • Aktiv og registrert virksomhet i Tau
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 914102685
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

BOLIGSAMEIET GULLBEKKSTIEN

c/o Elzbieta Renata Drozdzynska 4120 Tau

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om BOLIGSAMEIET GULLBEKKSTIEN

Sameier i Tau utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant BOLIGSAMEIET GULLBEKKSTIEN. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av BOLIGSAMEIET GULLBEKKSTIEN og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.