Se alle oppføringer i Straume
Boligselskap•Straume

ANGLEVIK SNUPLASS, SVEAVEGEN 1

Registrert oppføring i Straume.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Straume

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet ANGLEVIK SNUPLASS, SVEAVEGEN 1. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Straume

Om ANGLEVIK SNUPLASS, SVEAVEGEN 1

ANGLEVIK SNUPLASS, SVEAVEGEN 1 er registrert i Straume.

Org.nr
929036328
Næring
Utleie og drift av egne boliger
ANGLEVIK SNUPLASS, SVEAVEGEN 1 – sameie i Straume
Bilder fra ANGLEVIK SNUPLASS, SVEAVEGEN 1 – sameie i Straume
Fakta

Om ANGLEVIK SNUPLASS, SVEAVEGEN 1

  • Aktiv og registrert virksomhet i Straume
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 929036328
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

ANGLEVIK SNUPLASS, SVEAVEGEN 1

Sveavegen 1A 5354 Straume

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om ANGLEVIK SNUPLASS, SVEAVEGEN 1

Sameier i Straume utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant ANGLEVIK SNUPLASS, SVEAVEGEN 1. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av ANGLEVIK SNUPLASS, SVEAVEGEN 1 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.