Se alle oppføringer i Støren
Boligselskap•Støren

SAMEIET NEDRE FRØSETLØKKJA 13-27

Registrert oppføring i Støren.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Støren

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET NEDRE FRØSETLØKKJA 13-27. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Støren

Om SAMEIET NEDRE FRØSETLØKKJA 13-27

SAMEIET NEDRE FRØSETLØKKJA 13-27 er registrert i Støren.

Org.nr
832208582
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET NEDRE FRØSETLØKKJA 13-27 – sameie i Støren
Bilder fra SAMEIET NEDRE FRØSETLØKKJA 13-27 – sameie i Støren
Fakta

Om SAMEIET NEDRE FRØSETLØKKJA 13-27

  • Aktiv og registrert virksomhet i Støren
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 832208582
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET NEDRE FRØSETLØKKJA 13-27

v/Kristin Bakke Lund 7290 Støren

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET NEDRE FRØSETLØKKJA 13-27

Sameier i Støren utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET NEDRE FRØSETLØKKJA 13-27. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET NEDRE FRØSETLØKKJA 13-27 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.