Se alle oppføringer i Storebø
Boligselskap•Storebø

PRESTANESET SAMEIE

Registrert oppføring i Storebø.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Storebø

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet PRESTANESET SAMEIE. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Storebø

Om PRESTANESET SAMEIE

PRESTANESET SAMEIE er registrert i Storebø.

Org.nr
994542222
Næring
Utleie og drift av egne boliger
PRESTANESET SAMEIE – sameie i Storebø
Bilder fra PRESTANESET SAMEIE – sameie i Storebø
Fakta

Om PRESTANESET SAMEIE

  • Aktiv og registrert virksomhet i Storebø
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 994542222
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

PRESTANESET SAMEIE

c/o Karstein Pedersen 5392 Storebø

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om PRESTANESET SAMEIE

Sameier i Storebø utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant PRESTANESET SAMEIE. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av PRESTANESET SAMEIE og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.