Se alle oppføringer i Stord
Boligselskap•Stord

SAMEIGE GULLSKAR

Registrert oppføring i Stord.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Stord

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIGE GULLSKAR. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Stord

Om SAMEIGE GULLSKAR

SAMEIGE GULLSKAR er registrert i Stord.

Org.nr
890831532
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIGE GULLSKAR – sameie i Stord
Bilder fra SAMEIGE GULLSKAR – sameie i Stord
Fakta

Om SAMEIGE GULLSKAR

  • Aktiv og registrert virksomhet i Stord
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 890831532
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIGE GULLSKAR

Gullskar 7 5411 Stord

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIGE GULLSKAR

Sameier i Stord utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIGE GULLSKAR. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIGE GULLSKAR og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.