Se alle oppføringer i Stavanger
Boligselskap•Stavanger

SAMEIET TAUGATA 23

Registrert oppføring i Stavanger.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Stavanger

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET TAUGATA 23. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Stavanger

Om SAMEIET TAUGATA 23

SAMEIET TAUGATA 23 er registrert i Stavanger.

Org.nr
990698899
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET TAUGATA 23 – sameie i Stavanger
Bilder fra SAMEIET TAUGATA 23 – sameie i Stavanger
Fakta

Om SAMEIET TAUGATA 23

  • Aktiv og registrert virksomhet i Stavanger
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 990698899
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET TAUGATA 23

Taugata 23 4014 Stavanger

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET TAUGATA 23

Sameier i Stavanger utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET TAUGATA 23. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET TAUGATA 23 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.