Se alle oppføringer i Stavanger
Boligselskap•Stavanger

SAMEIET SANDAL ØST

Registrert oppføring i Stavanger.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Stavanger

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET SANDAL ØST. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Stavanger

Om SAMEIET SANDAL ØST

SAMEIET SANDAL ØST er registrert i Stavanger.

Org.nr
883945522
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET SANDAL ØST – sameie i Stavanger
Bilder fra SAMEIET SANDAL ØST – sameie i Stavanger
Fakta

Om SAMEIET SANDAL ØST

  • Aktiv og registrert virksomhet i Stavanger
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 883945522
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET SANDAL ØST

Zetlitzveien 2 4017 Stavanger

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET SANDAL ØST

Sameier i Stavanger utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET SANDAL ØST. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET SANDAL ØST og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.