Se alle oppføringer i Sortland
Boligselskap•Sortland

SAMEIET SLETTENTOMTA

Registrert oppføring i Sortland.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Sortland

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET SLETTENTOMTA. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Sortland

Om SAMEIET SLETTENTOMTA

SAMEIET SLETTENTOMTA er registrert i Sortland.

Org.nr
992658037
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET SLETTENTOMTA – sameie i Sortland
Bilder fra SAMEIET SLETTENTOMTA – sameie i Sortland
Fakta

Om SAMEIET SLETTENTOMTA

  • Aktiv og registrert virksomhet i Sortland
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 992658037
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET SLETTENTOMTA

Skogveien 3B 8400 Sortland

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET SLETTENTOMTA

Sameier i Sortland utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET SLETTENTOMTA. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET SLETTENTOMTA og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.