Se alle oppføringer i Sola
Boligselskap•Sola

BOLIGSAMEIET SANDEVEIEN 28

Registrert oppføring i Sola.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Sola

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet BOLIGSAMEIET SANDEVEIEN 28. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Sola

Om BOLIGSAMEIET SANDEVEIEN 28

BOLIGSAMEIET SANDEVEIEN 28 er registrert i Sola.

Org.nr
930312665
Næring
Utleie og drift av egne boliger
BOLIGSAMEIET SANDEVEIEN 28 – sameie i Sola
Bilder fra BOLIGSAMEIET SANDEVEIEN 28 – sameie i Sola
Fakta

Om BOLIGSAMEIET SANDEVEIEN 28

  • Aktiv og registrert virksomhet i Sola
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 930312665
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

BOLIGSAMEIET SANDEVEIEN 28

c/o Hilde Teig Baardsen 4050 Sola

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om BOLIGSAMEIET SANDEVEIEN 28

Sameier i Sola utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant BOLIGSAMEIET SANDEVEIEN 28. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av BOLIGSAMEIET SANDEVEIEN 28 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.