Se alle oppføringer i Skulestadmo
Boligselskap•Skulestadmo

SAMEIGE 4 NEDRE TRÅSTØLEN

Registrert oppføring i Skulestadmo.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Skulestadmo

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIGE 4 NEDRE TRÅSTØLEN. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Skulestadmo

Om SAMEIGE 4 NEDRE TRÅSTØLEN

SAMEIGE 4 NEDRE TRÅSTØLEN er registrert i Skulestadmo.

Org.nr
927249154
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIGE 4 NEDRE TRÅSTØLEN – sameie i Skulestadmo
Bilder fra SAMEIGE 4 NEDRE TRÅSTØLEN – sameie i Skulestadmo
Fakta

Om SAMEIGE 4 NEDRE TRÅSTØLEN

  • Aktiv og registrert virksomhet i Skulestadmo
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 927249154
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIGE 4 NEDRE TRÅSTØLEN

c/o Eva Jeppesen 5710 Skulestadmo

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIGE 4 NEDRE TRÅSTØLEN

Sameier i Skulestadmo utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIGE 4 NEDRE TRÅSTØLEN. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIGE 4 NEDRE TRÅSTØLEN og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.