Se alle oppføringer i Skogsvåg
Boligselskap•Skogsvåg

SKARVEVEGEN 14

Registrert oppføring i Skogsvåg.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Skogsvåg

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SKARVEVEGEN 14. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Skogsvåg

Om SKARVEVEGEN 14

SKARVEVEGEN 14 er registrert i Skogsvåg.

Org.nr
927079380
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SKARVEVEGEN 14 – sameie i Skogsvåg
Bilder fra SKARVEVEGEN 14 – sameie i Skogsvåg
Fakta

Om SKARVEVEGEN 14

  • Aktiv og registrert virksomhet i Skogsvåg
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 927079380
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SKARVEVEGEN 14

Skarvevegen 14B 5382 Skogsvåg

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SKARVEVEGEN 14

Sameier i Skogsvåg utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SKARVEVEGEN 14. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SKARVEVEGEN 14 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.