Se alle oppføringer i Røros
Boligselskap•Røros

SAMEIET KØLFOGDVEIEN 16-30

Registrert oppføring i Røros.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Røros

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET KØLFOGDVEIEN 16-30. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Røros

Om SAMEIET KØLFOGDVEIEN 16-30

SAMEIET KØLFOGDVEIEN 16-30 er registrert i Røros.

Org.nr
935781027
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET KØLFOGDVEIEN 16-30 – sameie i Røros
Bilder fra SAMEIET KØLFOGDVEIEN 16-30 – sameie i Røros
Fakta

Om SAMEIET KØLFOGDVEIEN 16-30

  • Aktiv og registrert virksomhet i Røros
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 935781027
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET KØLFOGDVEIEN 16-30

Kølfogdveien 30 7374 Røros

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET KØLFOGDVEIEN 16-30

Sameier i Røros utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET KØLFOGDVEIEN 16-30. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET KØLFOGDVEIEN 16-30 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.