Se alle oppføringer i Risør
Boligselskap•Risør

SAMEIET STRANDGATEN 15

Registrert oppføring i Risør.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Risør

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET STRANDGATEN 15. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Risør

Om SAMEIET STRANDGATEN 15

SAMEIET STRANDGATEN 15 er registrert i Risør.

Org.nr
912473767
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET STRANDGATEN 15 – sameie i Risør
Bilder fra SAMEIET STRANDGATEN 15 – sameie i Risør
Fakta

Om SAMEIET STRANDGATEN 15

  • Aktiv og registrert virksomhet i Risør
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 912473767
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET STRANDGATEN 15

Strandgata 15 4950 Risør

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET STRANDGATEN 15

Sameier i Risør utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET STRANDGATEN 15. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET STRANDGATEN 15 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.