Se alle oppføringer i Rådal
Boligselskap•Rådal

NORDÅSDALEN 31

Registrert oppføring i Rådal.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Rådal

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet NORDÅSDALEN 31. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Rådal

Om NORDÅSDALEN 31

NORDÅSDALEN 31 er registrert i Rådal.

Org.nr
925772542
Næring
Utleie og drift av egne boliger
NORDÅSDALEN 31 – sameie i Rådal
Bilder fra NORDÅSDALEN 31 – sameie i Rådal
Fakta

Om NORDÅSDALEN 31

  • Aktiv og registrert virksomhet i Rådal
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 925772542
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

NORDÅSDALEN 31

Nordåsdalen 31D 5235 Rådal

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om NORDÅSDALEN 31

Sameier i Rådal utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant NORDÅSDALEN 31. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av NORDÅSDALEN 31 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.