Se alle oppføringer i Oslo
Boligselskap•Oslo

UELANDSGATE 61 SAMEIE

Registrert oppføring i Oslo.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Oslo

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet UELANDSGATE 61 SAMEIE. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Oslo

Om UELANDSGATE 61 SAMEIE

UELANDSGATE 61 SAMEIE er registrert i Oslo.

Org.nr
971277955
Næring
Utleie og drift av egne boliger
UELANDSGATE 61 SAMEIE – sameie i Oslo
Bilder fra UELANDSGATE 61 SAMEIE – sameie i Oslo
Fakta

Om UELANDSGATE 61 SAMEIE

  • Aktiv og registrert virksomhet i Oslo
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 971277955
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

UELANDSGATE 61 SAMEIE

Hammersborg torg 1 0179 Oslo

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om UELANDSGATE 61 SAMEIE

Sameier i Oslo utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant UELANDSGATE 61 SAMEIE. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av UELANDSGATE 61 SAMEIE og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.