Se alle oppføringer i Oslo
Boligselskap•Oslo

SYNNSETER SAMEIE

Registrert oppføring i Oslo.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Oslo

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SYNNSETER SAMEIE. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Oslo

Om SYNNSETER SAMEIE

SYNNSETER SAMEIE er registrert i Oslo.

Org.nr
993746665
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SYNNSETER SAMEIE – sameie i Oslo
Bilder fra SYNNSETER SAMEIE – sameie i Oslo
Fakta

Om SYNNSETER SAMEIE

  • Aktiv og registrert virksomhet i Oslo
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 993746665
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SYNNSETER SAMEIE

v/ OBOS Eiendomsforvaltning 0179 Oslo

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SYNNSETER SAMEIE

Sameier i Oslo utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SYNNSETER SAMEIE. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SYNNSETER SAMEIE og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.