Se alle oppføringer i Oslo
Boligselskap•Oslo

SAMEIET TOFTESGATE 51

Registrert oppføring i Oslo.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Oslo

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET TOFTESGATE 51. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Oslo

Om SAMEIET TOFTESGATE 51

SAMEIET TOFTESGATE 51 er registrert i Oslo.

Org.nr
983479596
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET TOFTESGATE 51 – sameie i Oslo
Bilder fra SAMEIET TOFTESGATE 51 – sameie i Oslo
Fakta

Om SAMEIET TOFTESGATE 51

  • Aktiv og registrert virksomhet i Oslo
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 983479596
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET TOFTESGATE 51

Toftesgate 51 0552 Oslo

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET TOFTESGATE 51

Sameier i Oslo utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET TOFTESGATE 51. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET TOFTESGATE 51 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.