Se alle oppføringer i Oslo
Boligselskap•Oslo

SAMEIET SVINGEN 15

Registrert oppføring i Oslo.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Oslo

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET SVINGEN 15. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Oslo

Om SAMEIET SVINGEN 15

SAMEIET SVINGEN 15 er registrert i Oslo.

Org.nr
995873354
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET SVINGEN 15 – sameie i Oslo
Bilder fra SAMEIET SVINGEN 15 – sameie i Oslo
Fakta

Om SAMEIET SVINGEN 15

  • Aktiv og registrert virksomhet i Oslo
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 995873354
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET SVINGEN 15

v/ Alle Tall AS 0661 Oslo

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET SVINGEN 15

Sameier i Oslo utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET SVINGEN 15. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET SVINGEN 15 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.