Se alle oppføringer i Oslo
Boligselskap•Oslo

SAMEIET MIDTSTUGRENDA 32

Registrert oppføring i Oslo.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Oslo

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET MIDTSTUGRENDA 32. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Oslo

Om SAMEIET MIDTSTUGRENDA 32

SAMEIET MIDTSTUGRENDA 32 er registrert i Oslo.

Org.nr
995532417
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET MIDTSTUGRENDA 32 – sameie i Oslo
Bilder fra SAMEIET MIDTSTUGRENDA 32 – sameie i Oslo
Fakta

Om SAMEIET MIDTSTUGRENDA 32

  • Aktiv og registrert virksomhet i Oslo
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 995532417
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET MIDTSTUGRENDA 32

c/o Ulf Terje Hagen 0787 Oslo

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET MIDTSTUGRENDA 32

Sameier i Oslo utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET MIDTSTUGRENDA 32. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET MIDTSTUGRENDA 32 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.