Se alle oppføringer i Oslo
Boligselskap•Oslo

SAMEIET ENEBAKKVEIEN 250

Registrert oppføring i Oslo.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Oslo

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET ENEBAKKVEIEN 250. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Oslo

Om SAMEIET ENEBAKKVEIEN 250

SAMEIET ENEBAKKVEIEN 250 er registrert i Oslo.

Org.nr
919028025
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET ENEBAKKVEIEN 250 – sameie i Oslo
Bilder fra SAMEIET ENEBAKKVEIEN 250 – sameie i Oslo
Fakta

Om SAMEIET ENEBAKKVEIEN 250

  • Aktiv og registrert virksomhet i Oslo
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 919028025
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET ENEBAKKVEIEN 250

v/Thoma Skjennald 1187 Oslo

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET ENEBAKKVEIEN 250

Sameier i Oslo utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET ENEBAKKVEIEN 250. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET ENEBAKKVEIEN 250 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.