Se alle oppføringer i Oslo
Boligselskap•Oslo

SAMEIET EKEBERGVEIEN 45

Registrert oppføring i Oslo.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Oslo

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET EKEBERGVEIEN 45. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Oslo

Om SAMEIET EKEBERGVEIEN 45

SAMEIET EKEBERGVEIEN 45 er registrert i Oslo.

Org.nr
916293267
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET EKEBERGVEIEN 45 – sameie i Oslo
Bilder fra SAMEIET EKEBERGVEIEN 45 – sameie i Oslo
Fakta

Om SAMEIET EKEBERGVEIEN 45

  • Aktiv og registrert virksomhet i Oslo
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 916293267
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET EKEBERGVEIEN 45

Ekebergveien 45 0196 Oslo

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET EKEBERGVEIEN 45

Sameier i Oslo utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET EKEBERGVEIEN 45. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET EKEBERGVEIEN 45 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.