Se alle oppføringer i Oslo
Boligselskap•Oslo

MUNTHES GATE 29 EIERSEKSJONSSAMEIE

Registrert oppføring i Oslo.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Oslo

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet MUNTHES GATE 29 EIERSEKSJONSSAMEIE. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Oslo

Om MUNTHES GATE 29 EIERSEKSJONSSAMEIE

MUNTHES GATE 29 EIERSEKSJONSSAMEIE er registrert i Oslo.

Org.nr
924550295
Næring
Utleie og drift av egne boliger
MUNTHES GATE 29 EIERSEKSJONSSAMEIE – sameie i Oslo
Bilder fra MUNTHES GATE 29 EIERSEKSJONSSAMEIE – sameie i Oslo
Fakta

Om MUNTHES GATE 29 EIERSEKSJONSSAMEIE

  • Aktiv og registrert virksomhet i Oslo
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 924550295
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

MUNTHES GATE 29 EIERSEKSJONSSAMEIE

c/o OBOS Eiendomsforvaltning AS 0195 Oslo

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om MUNTHES GATE 29 EIERSEKSJONSSAMEIE

Sameier i Oslo utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant MUNTHES GATE 29 EIERSEKSJONSSAMEIE. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av MUNTHES GATE 29 EIERSEKSJONSSAMEIE og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.