Se alle oppføringer i Oslo
Boligselskap•Oslo

EIERSEKSJONSSAMEIET SARABRÅTVEIEN 5 A - C

Registrert oppføring i Oslo.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Oslo

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet EIERSEKSJONSSAMEIET SARABRÅTVEIEN 5 A - C. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Oslo

Om EIERSEKSJONSSAMEIET SARABRÅTVEIEN 5 A - C

EIERSEKSJONSSAMEIET SARABRÅTVEIEN 5 A - C er registrert i Oslo.

Org.nr
826066482
Næring
Utleie og drift av egne boliger
EIERSEKSJONSSAMEIET SARABRÅTVEIEN 5 A - C – sameie i Oslo
Bilder fra EIERSEKSJONSSAMEIET SARABRÅTVEIEN 5 A - C – sameie i Oslo
Fakta

Om EIERSEKSJONSSAMEIET SARABRÅTVEIEN 5 A - C

  • Aktiv og registrert virksomhet i Oslo
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 826066482
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

EIERSEKSJONSSAMEIET SARABRÅTVEIEN 5 A - C

Sarabråtveien 5B 0687 Oslo

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om EIERSEKSJONSSAMEIET SARABRÅTVEIEN 5 A - C

Sameier i Oslo utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant EIERSEKSJONSSAMEIET SARABRÅTVEIEN 5 A - C. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av EIERSEKSJONSSAMEIET SARABRÅTVEIEN 5 A - C og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.