Se alle oppføringer i Oslo
Boligselskap•Oslo

DET RIVERTZSKE SAMEIET

Registrert oppføring i Oslo.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Oslo

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet DET RIVERTZSKE SAMEIET. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Oslo

Om DET RIVERTZSKE SAMEIET

DET RIVERTZSKE SAMEIET er registrert i Oslo.

Org.nr
993529346
Næring
Utleie og drift av egne boliger
DET RIVERTZSKE SAMEIET – sameie i Oslo
Bilder fra DET RIVERTZSKE SAMEIET – sameie i Oslo
Fakta

Om DET RIVERTZSKE SAMEIET

  • Aktiv og registrert virksomhet i Oslo
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 993529346
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

DET RIVERTZSKE SAMEIET

c/o OBOS Eiendomsforvaltning AS 0179 Oslo

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om DET RIVERTZSKE SAMEIET

Sameier i Oslo utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant DET RIVERTZSKE SAMEIET. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av DET RIVERTZSKE SAMEIET og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.