Se alle oppføringer i Oslo
Boligselskap•Oslo

BOLIGSAMEIE SØRKEDALSVEIEN 207

Registrert oppføring i Oslo.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Oslo

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet BOLIGSAMEIE SØRKEDALSVEIEN 207. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Oslo

Om BOLIGSAMEIE SØRKEDALSVEIEN 207

BOLIGSAMEIE SØRKEDALSVEIEN 207 er registrert i Oslo.

Org.nr
923970169
Næring
Utleie og drift av egne boliger
BOLIGSAMEIE SØRKEDALSVEIEN 207 – sameie i Oslo
Bilder fra BOLIGSAMEIE SØRKEDALSVEIEN 207 – sameie i Oslo
Fakta

Om BOLIGSAMEIE SØRKEDALSVEIEN 207

  • Aktiv og registrert virksomhet i Oslo
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 923970169
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

BOLIGSAMEIE SØRKEDALSVEIEN 207

c/o Anne Bueso 0754 Oslo

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om BOLIGSAMEIE SØRKEDALSVEIEN 207

Sameier i Oslo utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant BOLIGSAMEIE SØRKEDALSVEIEN 207. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av BOLIGSAMEIE SØRKEDALSVEIEN 207 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.