Se alle oppføringer i Os
Boligselskap•Os

SAMEIET SENTRUMSKVARTALET

Registrert oppføring i Os.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Os

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET SENTRUMSKVARTALET. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Os

Om SAMEIET SENTRUMSKVARTALET

SAMEIET SENTRUMSKVARTALET er registrert i Os.

Org.nr
985807604
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET SENTRUMSKVARTALET – sameie i Os
Bilder fra SAMEIET SENTRUMSKVARTALET – sameie i Os
Fakta

Om SAMEIET SENTRUMSKVARTALET

  • Aktiv og registrert virksomhet i Os
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 985807604
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET SENTRUMSKVARTALET

Sentrumskvartalet Osøyro 5202 Os

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET SENTRUMSKVARTALET

Sameier i Os utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET SENTRUMSKVARTALET. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET SENTRUMSKVARTALET og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.