Se alle oppføringer i Ølen
Boligselskap•Ølen

SAMEIGE SØRHUS

Registrert oppføring i Ølen.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Ølen

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIGE SØRHUS. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Ølen

Om SAMEIGE SØRHUS

SAMEIGE SØRHUS er registrert i Ølen.

Org.nr
996209059
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIGE SØRHUS – sameie i Ølen
Bilder fra SAMEIGE SØRHUS – sameie i Ølen
Fakta

Om SAMEIGE SØRHUS

  • Aktiv og registrert virksomhet i Ølen
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 996209059
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIGE SØRHUS

Ølen sentrum 5580 Ølen

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIGE SØRHUS

Sameier i Ølen utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIGE SØRHUS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIGE SØRHUS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.