Se alle oppføringer i Nyborg
Boligselskap•Nyborg

SAMEIE LIAKROKEN 26

Registrert oppføring i Nyborg.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Nyborg

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIE LIAKROKEN 26. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Nyborg

Om SAMEIE LIAKROKEN 26

SAMEIE LIAKROKEN 26 er registrert i Nyborg.

Org.nr
927438674
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIE LIAKROKEN 26 – sameie i Nyborg
Bilder fra SAMEIE LIAKROKEN 26 – sameie i Nyborg
Fakta

Om SAMEIE LIAKROKEN 26

  • Aktiv og registrert virksomhet i Nyborg
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 927438674
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIE LIAKROKEN 26

Liakroken 26H 5132 Nyborg

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIE LIAKROKEN 26

Sameier i Nyborg utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIE LIAKROKEN 26. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIE LIAKROKEN 26 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.