Se alle oppføringer i Nodeland
Boligselskap•Nodeland

SONGDALSVEIEN 117

Registrert oppføring i Nodeland.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Nodeland

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SONGDALSVEIEN 117. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Nodeland

Om SONGDALSVEIEN 117

SONGDALSVEIEN 117 er registrert i Nodeland.

Org.nr
912394557
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SONGDALSVEIEN 117 – sameie i Nodeland
Bilder fra SONGDALSVEIEN 117 – sameie i Nodeland
Fakta

Om SONGDALSVEIEN 117

  • Aktiv og registrert virksomhet i Nodeland
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 912394557
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SONGDALSVEIEN 117

Songdalsvegen 117E 4645 Nodeland

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SONGDALSVEIEN 117

Sameier i Nodeland utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SONGDALSVEIEN 117. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SONGDALSVEIEN 117 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.