Se alle oppføringer i Nesttun
Boligselskap•Nesttun

SAMEIET VILLA LUNDHAUGEN

Registrert oppføring i Nesttun.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Nesttun

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET VILLA LUNDHAUGEN. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Nesttun

Om SAMEIET VILLA LUNDHAUGEN

SAMEIET VILLA LUNDHAUGEN er registrert i Nesttun.

Org.nr
927722976
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET VILLA LUNDHAUGEN – sameie i Nesttun
Bilder fra SAMEIET VILLA LUNDHAUGEN – sameie i Nesttun
Fakta

Om SAMEIET VILLA LUNDHAUGEN

  • Aktiv og registrert virksomhet i Nesttun
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 927722976
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET VILLA LUNDHAUGEN

Lundhaugvegen 42 5221 Nesttun

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET VILLA LUNDHAUGEN

Sameier i Nesttun utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET VILLA LUNDHAUGEN. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET VILLA LUNDHAUGEN og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.