Se alle oppføringer i Nesttun
Boligselskap•Nesttun

SAMEIET SANDBREKKEVEIEN 96

Registrert oppføring i Nesttun.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Nesttun

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET SANDBREKKEVEIEN 96. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Nesttun

Om SAMEIET SANDBREKKEVEIEN 96

SAMEIET SANDBREKKEVEIEN 96 er registrert i Nesttun.

Org.nr
914549280
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET SANDBREKKEVEIEN 96 – sameie i Nesttun
Bilder fra SAMEIET SANDBREKKEVEIEN 96 – sameie i Nesttun
Fakta

Om SAMEIET SANDBREKKEVEIEN 96

  • Aktiv og registrert virksomhet i Nesttun
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 914549280
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET SANDBREKKEVEIEN 96

Sandbrekkevegen 96 5225 Nesttun

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET SANDBREKKEVEIEN 96

Sameier i Nesttun utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET SANDBREKKEVEIEN 96. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET SANDBREKKEVEIEN 96 og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.