Se alle oppføringer i Nærbø
Boligselskap•Nærbø

BOLIGSAMEIET BØHALLET

Registrert oppføring i Nærbø.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Nærbø

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet BOLIGSAMEIET BØHALLET. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Nærbø

Om BOLIGSAMEIET BØHALLET

BOLIGSAMEIET BØHALLET er registrert i Nærbø.

Org.nr
926600486
Næring
Utleie og drift av egne boliger
BOLIGSAMEIET BØHALLET – sameie i Nærbø
Bilder fra BOLIGSAMEIET BØHALLET – sameie i Nærbø
Fakta

Om BOLIGSAMEIET BØHALLET

  • Aktiv og registrert virksomhet i Nærbø
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 926600486
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

BOLIGSAMEIET BØHALLET

Vålandsvegen 12 4365 Nærbø

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om BOLIGSAMEIET BØHALLET

Sameier i Nærbø utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant BOLIGSAMEIET BØHALLET. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av BOLIGSAMEIET BØHALLET og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.