Se alle oppføringer i Mosjøen
Boligselskap•Mosjøen

MARISKOVEGEN TERRASSE

Registrert oppføring i Mosjøen.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Mosjøen

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet MARISKOVEGEN TERRASSE. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Mosjøen

Om MARISKOVEGEN TERRASSE

MARISKOVEGEN TERRASSE er registrert i Mosjøen.

Org.nr
926179888
Næring
Utleie og drift av egne boliger
MARISKOVEGEN TERRASSE – sameie i Mosjøen
Bilder fra MARISKOVEGEN TERRASSE – sameie i Mosjøen
Fakta

Om MARISKOVEGEN TERRASSE

  • Aktiv og registrert virksomhet i Mosjøen
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 926179888
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

MARISKOVEGEN TERRASSE

Mariskovegen terrasse 8657 Mosjøen

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om MARISKOVEGEN TERRASSE

Sameier i Mosjøen utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant MARISKOVEGEN TERRASSE. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av MARISKOVEGEN TERRASSE og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.