Se alle oppføringer i Mauseidvåg
Boligselskap•Mauseidvåg

SAMEIET FREDLY

Registrert oppføring i Mauseidvåg.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Mauseidvåg

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Sameieplassen er ikke tilknyttet SAMEIET FREDLY. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

sameie · Mauseidvåg

Om SAMEIET FREDLY

SAMEIET FREDLY er registrert i Mauseidvåg.

Org.nr
913624491
Næring
Utleie og drift av egne boliger
SAMEIET FREDLY – sameie i Mauseidvåg
Bilder fra SAMEIET FREDLY – sameie i Mauseidvåg
Fakta

Om SAMEIET FREDLY

  • Aktiv og registrert virksomhet i Mauseidvåg
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 913624491
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SAMEIET FREDLY

Haugråsa 1 6036 Mauseidvåg

Erfaringer fra nabolaget

Beboeranmeldelser

Historikk

Utført vedlikehold

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SAMEIET FREDLY

Sameier i Mauseidvåg utfører typisk vedlikeholdsoppdrag. Vanlige tjenester omfatter rør og vvs-systemer, taktekking og blikkenslager, fasade, maling og puss. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

sameieplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for sameier – deriblant SAMEIET FREDLY. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SAMEIET FREDLY og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.